Hizmetlerimiz

Lojistik Hizmeti

Bir ürünün, üretimden tüketiciye ulaşmasına kadar olan taşıma sürecinde doğru ısı derecesinde tutulmasını sağlamak ciddi ve hassas bir çalışmadır.
Soğuk zincir taşımacılığı deneyimini Fast Food sektöründe elde eden Dap Lojistik, ülkenin lider soğuk zincir taşıma firmalarındandır.
 
Dap Lojistik, Kalite prosedürleri gereği yapmış olduğu dağıtımlarda kurallarını koyduğu prosesleri uygulamaktadır. Dap Lojistik, özellikle yaz ayları döneminde, donuk, soğuk, kuru ürünlerin taşıma sırasında bozulmasını önleyerek, günlük tüketilen gıda ürünlerini en sağlıklı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.
 
Dap Lojistik, müşterilerinin ürünlerini, tüketiciye bozulmadan ve en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek için, kendi yönetiminde olan Türkiye’nin en geniş araç filolu soğuk zincir lojistik sistemlerinden birini verimli şekilde yürütmektedir.
Gıda sektöründeki müşterilerine farklı sıcaklık aralıklarına uygun olarak FRC, ADR VE GDP sertifikalı Araçlar ile gerçekleştirmektedir.
 
Araçlarda bulunan, araç takip sistemi ile konum, sıcaklık, akaryakıt ve hız bilgilerinin takip edildiği araçların izlenebilirliği de sağlanabilmektedir. Gıda güvenliği kapsamında araç içi kamera, data logger, araç içi perde, hidrolik asansör ve transpalet ile donatılmış dağıtım araçlarının dezenfeksiyonu düzenli aralıklarla yapılmakta olup, belirlenmiş periyodlarda, çekici – treyler ve soğutucu ünite bakımları da yapılmaktadır.
 
Dap Lojistik, bilgi sistemleri altyapısı sayesinde, gerçekleştirdiği dağıtım modellerinde etkin çözümler geliştirir. Bünyesinde geliştirilen lojistik süreçlerini planlayıp izlemeye imkân tanıyan yazılım programı sayesinde, tüm lokasyonlardan çıkış yapılacak araç hareket rut planları yapılmakta, seferler oluşturulmakta ve raporlanabilmektedir.
 

SEKTÖREL BAĞLANTILAR

E-BÜLTEN

Tıkla Ara