Kurumsal

Hizmeti “Ürün” Olarak Sizlerin Kullanımına Sunan Gerçek Anlamda “Kapıdan Kapıya Taşıma” Konusunda Büyük Deneyimler

Dap Lojistik, başarılı çalışmalarıyla hedef büyüterek gelecekte Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak öngörülen lojistik sektöründe pazar payını genişletmek ve yeni atılımlara imza atmak amacındadır.
 
Firmamız uluslararası havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu taşımacılığında ithalat ve ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanda yerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Temel işlevimiz ithalat, ihracat ve proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım oyunu sergilemektir.
 
Tedarik zinciri yönetiminin en can alıcı noktasında bulunmak bize heyecan ve azim veriyor. Günümüzde Ddap Lojistik olarak, lojistik sektörüne yetiştirdiğimiz insan kaynağı ve yeni iş modelleri geliştirmekte üstlendiğimiz rolle, adımıza yakışır başarılara imza atmaktan mennunuz.
 
Kısa sürede yaptığımız yatırımlar ile , üçüncü parti entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaştık. Dap olarak oluşturduğumuz tecrübe, nitelikli insan kaynağımız ve ileri teknoloji uygulamalarımızla farklı sektörlerde bulunan müşterilerimize entegre lojistik hizmetlerini ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.
Dap Lojistik ismini de teklif isteyeceğiniz firmalar arasına alarak hizmetimizi deneyiniz.
  • Misyonumuz

    Hedeflerimize ulaşmanın şirketimize olan faydasının yanısıra iş ortaklarımız (müşterilerimiz) , ekip arkadaşlarımız ve tabiki Türkiye’miz için fayda sağlayacağımıza inanıyoruz. 

  • Vizyonumuz

    Ülkemizde faaliyet gösteren tüm lojistik firmaları ile rekabete açık sistemler geliştirerek, ülke lojistik sektöründe lider marka olarak Dünya lojistik markaları içerisinde yer almaktır.

SEKTÖREL BAĞLANTILAR

E-BÜLTEN

Tıkla Ara