Çalıştığımız Ülkeler

Kırgızistan Nakliye

Kırgızistan nakliye şirketi olarak yükleriniz Türkiye’den yola çıkarak güven içinde varış noktası olan Kırgızistan’a teslim edilir.
Riski en düşük seviyeye düşüren, şoförler kurallara uyarak hizmet eden Kırgızistan nakliyeci olan firmamız düzenli olarak kullanılan servisler eşlliğinde yüklerinizi taşımaktadır. Türkiye – Kırgızistan nakliye hattı üzerinde sefer yapan tırlarımız yükleme noktasından başlayıp varış yerine kadar olan tüm operasyonlar bölümümüz tarafından takip edilir. Yol durumu bilgisi (trafik, kaza vs.) ve araç konumundaki son gelişmeler şahsınıza e-mail veya sms yolu ile düzenli ve anlaşılır bir şekilde iletilir. Bu hizmetlerin tümünden bir nakliye süreci içerisinde yararlanabiliyor olup, nakiye için ödediğiniz ücret dışında ekstra bir para ödemiyorsunuz.
 
Müşteri Memnuniyetine Verdiğimiz Önem
Çağrı merkezi temsilcimizden tutun şoförlerimize kadar tüm personelimizi kendi eğitmenlerimiz ile özel bir eğitime sokmaktayız. Bu eğitim sürecinde işini sevmeyerek yapacak olan personelleri kenara ayırarak onlara müşterilerin işini aksatmayacak işleri teslim ediyor olup, işleri kabul etmemeleri dahilinde firmamız ile ilişiğini kesiyoruz. Tamamen müşterilerimizi düşünerek yaptığımız bu işlemleri ise teslim aldığımız yüklere
 
zarar gelmemesi için veya teslimat, yükleme sırasında bir karışıklık olmaması için yapıyoruz. Eğer işini sevmeden yapan ve önem vermeyen kişiler ile beraber çalışsaydık işler sürekli aksar ve müşterilerimize mahçup olurduk. Fakat biz bunun yerine personelimize dahi en iyi fiyatı sunarak işini severek yapmasını,  müşteri memnuniyetini en ön planda tutmasını istiyoruz.
 
Kırgızistan Nakliye Hattında Güven Veriyoruz
Firmaları araştırırken ilk olarak aradığınız özellikler arasında en çok aranan konular güven konusuna oldukça çok yer verilir. Çünkü yükünüzü taşıyacak olan firmanın nasıl bir firma olup, nasıl olmaması gerektiği konular hakkında kafanızda türlü türlü kriterler oluşmuş bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli olanı ise sağlam, kırıksız döküksüz teslimattır. Kırgızistan nakliye,  özel eğitimli eleman ve şoförleri ile beraber yüklerinizi kendi yüküymüş gibi taşır. Vizyonsal duruşumuzu kuruluş günden bu güne bozmadan güven ilkesine bağlı şekilde devam ettirmekte olmaktayız.. Kırgızistan nakliye‘de güvenli bir şekilde yüklerinizi dağıtım noktasından varış noktasına kadar süreç kontrolünü elden bırakmadan teslim ediyoruz.

Diğer Çalıştığımız Ülkeler

SEKTÖREL BAĞLANTILAR

E-BÜLTEN

Tıkla Ara