Hizmetlerimiz

Konteyner Taşıma

Sektörünün lider firmalarından olan Dap lojistik global pazarlara ulaşmanızı sağlayacak hizmet kalitesi ile rekabetçi navlunları birleştirmektedir.
20 lik 40 lik 45 lik konteynerlerin nakliyesinin tamamını eğitimli personeli ve modern filosu ile istenilen minumum sürede size ve müşterilerinize ulaşmasını sağlamaktayız.
 
Son derece tecrübeli müşteri hizmetleri servisimiz kapsamlı küresel bilgi birikimi ile sorunsuz taşımalar için esnek çözümler sunabilmektedir.
 
Tam kapsamlı konteyner servisimiz ile dünya limanlarına komple konteyner ihracatları/ithalatları , Haftada birden fazla çıkış ve alternatif teslimat süresi seçenekleri, Özel ekipman seçenekleri (Hc,Flatrack,open top konteyner v.b ), Fuar Organizasyonu ve tekstil için askılı konteyner taşımacılığı, Günlük rezarvasyon ve sevkiyat raporlaması, Kimyasal madde taşımacılığı ve güvenlik danışmanlığı, Sıvı yük Flexitank taşımacılığı Dondurulmuş yada özel ısılarda taşınması gereken yükleriniz için Soğutuculu konteyner taşıma hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.

Diğer Hizmetlerimiz

SEKTÖREL BAĞLANTILAR

E-BÜLTEN

Tıkla Ara